• Про компанію

  Компанія «АВК» – один з найбільших українських виробників кондитерської продукції.

  «АВК» розпочала свою діяльність в 1991 році як постачальник какао-продуктів на кондитерські фабрики України. Але вже через 3 роки були зроблені перші солодощі – порожнисті шоколадні фігурки.

  У 1996 році компанія «АВК» придбала Донецьку, а незабаром Луганську і Мукачівську кондитерські фабрики, що дозволило виробляти широкий асортимент кондитерської продукції.

  На ринку України «АВК» – лідер категорії шоколадних цукерок.

  Візитними картками компанії в категорії шоколадних цукерок є такі торгові марки, як «Парижель», «Королівський Шедевр», «Доміор», «Королівський Шарм», «Креамо», «Трюфель оригінальний», «Шоколадна ніч», «Гулівер» та інші .

  Компанія «АВК» перша в Україні розпочала виробництво желейно-жувальних цукерок. І на сьогоднішній день бренд «Жувіленд» є безумовним лідером даної категорії.

  Продукти під брендом «АВК» отримали визнання споживачів в Україні та інших країнах світу. Система управління виробничими процесами компанії сертифікована на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO 9001: 2000 та 22000: 2005. Відповідність даним стандартам – це контроль і управління якістю та ризиками на всіх етапах виробництва: від виробництва сировини до реалізації готового продукта.Портфель продуктів компанії включає в себе солодощі для різних ситуацій – у якості подарунку, до сімейного столу чи для індивідуального споживання. Продукція компанії «АВК» відрізняється високою якістю і чудовими смаковими характеристиками, має оригінальний дизайн, нестандартну упаковку, власний стиль, що виділяється на тлі продуктів-конкурентів, що дозволяє «АВК» експортувати свою продукцію в більш ніж 20 країн світу.